Deň26.5

26.5.2017

Publikované 26.05.2017 v 13:43 v kategórii môj bežný deň, prečítané: 25x

Vraj matka na MD
Dnes náročný deň, začnem tým , že deň začína 5.45, inak by som písala už od 00.00 - kojenie každé dve hodiny, ...
Takže budík 5.45 - najstaršia dcéra odchádza dnes na exkurziu, budím ju, sníva sa jej, nevie kde je, nechce vstať, násilím ju zhadzujem z postele, že čas beží, utekám jej robiť desiatu na celý deň, popritom urobím desiatu aj mladšej do školy.
6. 20 odchádzame autom  - pred školu, vykladám ju, želám krásny deň, prichádzam domov a už počujem, že môj 8 mesačný synček hrkúta pri ockovi v posteli, mysľou mi prebleskne, že žiadna káva sa nekoná, možno tak o hodinku a pol, keď bude prázdny dom, ďalšia dcéra v škole a muž v robote. Budeme len my dvaja, Matej so svojimi hračkami a ja s rannou kávou:)
Celé doobedie riešim školu - administrátor AsC Agendy, finišujem rozhodnutia, popritom pozerám nové správy na nete.Dávam si prestávku - idem s malým na prechádzku, pozrieme sliepky, malé kuriatka, a odchádzam ho uspať.
Je obed, narýchlo nahádžem do seba zvyšky zo včera a už telefonuje mladšia, že odchádza z jedálne domov, v tom dofrčí mužíček a ja viem, že pracovne už dnes nič nespravím.
Pokecám s dcérou, s mužom, ako sa mali a tak.
Malý sa prebúdza, bežím k nemu, polospiacemu mu vsuniem prsník, aby ešte spinkal,zistím, že driemem pri ňom, však chvíľku môžem.
Naozaj som dlho neležala, chystám mladú do ZUŠ.
Malý sa definitívne prebral, oblečiem, dám mu obed a ideme opäť von, znova hračky, druhá káva  -ani neviem ako chutila. Poobedný spánok, nielen drobca, ale aj môj muž sa natiahol v obývačke.OK . prichádza dcéra zo ZUŠ, opäť niečo preberieme, malý sa zobudí a odchádzam s kočíkom oproti najstaršej, o 10 min. sú pri škole.
Cestou domov sa zastavíme na zmrzku, doma rozpráva zážitky, popritom robím palacinky.
Konečne čas ísť dať deti spať, schádzam dole 21.30,  dám si pohár vína a tiež ma láme. Zajtra je sobota, to bude des.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?